tarafından Bahar Sen, Kurucu Ortak August 7, 2020

Çalışan Bağlılığı Anketinizde Kaç Tane Yorum Sorusu Olmalı?

Çalışan bağlılığı anketi yürütmek üzere bir kuruluşla çalışmaya başladığımızda, kuruluştaki her bir değişkenle ilgili açık uçlu sorular sormak konusunda yönetici ve İnsan kaynakları ekiplerini oldukça hevesli görürüz. Ne de olsa açık uçlu sorular niteliksel veriye renk ve detay sağlar, öyle değil mi?  
Devamını Okuyun
tarafından Bahar Sen, Kurucu Ortak August 6, 2020

Çalışan Bağlılığı Anketlerinde Neden Açık Uçlu Sorular Sormak Gerekir?

Bazı kuruluşlar, çalışan bağlılığı anketlerinde açık uçlu sorular sormaktan kaçınırlar çünkü anketi kısa tutmak isterler ya da tüm yorumları analiz edemeyeceklerini düşünürler. 
Devamını Okuyun
tarafından Bahar Sen, Kurucu Ortak August 5, 2020

Çalışan Bağlılığı Anketi Katılım Oranlarını Artırmak İçin 11 Uygulama

Uzun zamandır bizimle irtibatta olan bir şirket sonunda bir ‘’Çalışan Bağlılığı Anketi’’ yapmaya karar verdi.  Şirketin amacı, artan yıpranma oranlarının nedenlerini daha iyi anlamak için çalışanların bağlılık düzeylerini ölçmekti.  
Devamını Okuyun
tarafından Bahar Sen, Kurucu Ortak August 4, 2020

Çalışan Bağlılığı Nasıl Ölçülür?

Çalışan bağlılığını ölçmek ustalık ister. Neticede, eğer insanlar kavramı dahi anlamamışken onların işlerine ne kadar bağlı olduklarını anlatmalarını nasıl sağlayabilirsiniz ki? 
Devamını Okuyun
tarafından Aykan Rasitoglu, MBA, Kurucu Ortak July 29, 2020

Virtual Lunch & Learn Nedir?

Virtual Lunch & Learn, geleneksel eğitimden daha az resmi olan, katılımcıların hem sosyalleşerek, hem de eğlenerek öğrendikleri 90-120 dakikalık bir eğitim modelidir. Bu programlarda, ekibinizle çevrimiçi platformda bir araya gelmekteyiz. Eğitim öncesinde, uzaktan çalışan çalışanlarınız eğitimin bir parçası olan öğle yemeklerini Getir üzerinden […]
Devamını Okuyun